Wiadomości branżowe

Podwodny czerwiec w Tanim Podróżowaniu

Nieważne czy jesteś doświadczonym podróżnikiem, zapalonym turystą, czy dopiero planujesz pierwszą podróż. Nie zwlekaj! Wybierz zagraniczną wycieczkę na www.Tanie-Podrozowanie.net. Jak zawsze gwarantujemy wspaniały wypoczynek i pasjonującą przygodę. W czerwcu czeka na Ciebie również niecodzienny upominek, dzięki któremu Twój wakacyjny album ze zdjęciami wzbogaci się o zupełnie nową jakość.

Czerwiec z Tanim Podróżowaniem zapowiada się niezwykle kusząco! Na każdego klienta Taniego Podróżowania, który w okresie od 1 do 30 czerwca zakupi zagraniczną, przynajmniej tygodniową, czarterową wycieczkę dla dwojga, przygotowaliśmy niezwykły prezent w postaci wodoodpornego aparatu fotograficznego. Do wyboru poularne kurorty wakacyjne na całym świecie, teraz tygodniowa wycieczka już od 779 zł za osobę.

Wyróżnij się na tle pozostałych i zamiast zanudzać znajomych leniwymi zdjęciami z plaży, zachwyć ich podwodną sesją na tle rafy koralowej! Z akwalungiem czy bez, morskie głębiny czekają na Twoje odkrycie! Promocja trwa do końca miesiąca. By zgarnąć nagrodę wystarczy w formularzu zamówienia wpisać kod promocyjny: PODWODNY CZERWIEC.

Tanie Podróżowanie – kusi okazją!


Centrum Podróży Tanie-Podrozowanie.net powstało w 2009 roku. Jest jedną z marek spółki Sky4Fly. Specjalizuje się w wyszukiwaniu i sprzedaży ofert wycieczek last minute. Reprezentuje największych touroperatorów i organizatorów wyjazdów turystycznych w Polsce i na świecie, dbając o jak największe bezpieczeństwo dokonywanych zakupów. Udziela bezpłatnych informacji dotyczących podróży, jak i pomaga w przypadkach zmiany planów, kontaktując się bezpośrednio z organizatorem wyjazdu. Świadczy także kompleksową pomoc w znalezieniu informacji dotyczących atrakcji turystycznych, lotnisk, poruszania się po nich, poszukiwaniu hoteli, wynajmu samochodów oraz ubezpieczeń w podróży.

Similar Posts