Wiadomości branżowe

?Dobre Miejsce? wywołujące uśmiech na twarzach dzieci

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce rozpoczęło projekt „Dobre Miejsce”, który skierowany jest do branży hotelarskiej, gastronomicznej i usługowej.Długoterminowa akcja we współpracy z restauracjami i hotelami oraz branżą usługową ma zachęcić Klientów, aby zwiększyli swój rachunek o EURO lub ZŁOTÓWKĘ i w ten sposób pomogli

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce rozpoczęło projekt ?Dobre Miejsce?, który skierowany jest do branży hotelarskiej, gastronomicznej i usługowej.

Długoterminowa akcja we współpracy z restauracjami i hotelami oraz branżą usługową ma zachęcić Klientów, aby zwiększyli swój rachunek o EURO lub ZŁOTÓWKĘ i w ten sposób pomogli porzuconym i osieroconym dzieciom, podopiecznym  Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Celem Kampanii ?Dobre Miejsce? jest zebranie funduszy na edukację oraz opiekę medyczną dzieci zamieszkujących SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Kreacja Projektu ?Dobre Miejsce? została stworzona całkowicie przez dzieci, a spot telewizyjny został nakręcony pod czujnym okiem Marii Strzeleckiej i Xsawerego Żuławskiego.

Pomysł na stworzenie kampanii ?Dobre Miejsce? powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia, które każdego dnia motywują do działania, niesienia pomocy i wyrównywania szans. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce chce podarować dzieciom miłość w szczęśliwym i pełnym radości domu, a także zapewnić fachową i troskliwą opiekę.

Najstarsza SOS Wioska Dziecięca, wioska w Biłgoraju obchodzi w tym roku 30 urodziny. Do tej pory udało się wybudować aż 4 SOS Wioski Dziecięce. Stowarzyszenie ma pod opieką 1427 dzieci opuszczonych i osieroconych oraz zagrożonych rozpadem rodziny.

Realizowany projekt ma zachęcić hotele, lokale oraz firmy gastronomiczne i usługowe do dołączenia do grona ?Dobrych miejsc?.

?Dobre miejsce, to takie, które oprócz tego, że ma wygodne łóżka  i dobre jedzenie pomaga też dzieciom? ? mówi Jaś, lat 6

?Dobre miejsca, to takie które mogą podarować bezcenny uśmiech na dziecięcej buzi? ? Karolina Kamińska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Do tej pory do grona Dobrych Miejsc dołączyły:

v  Hotel Rialto w Warszawie

v  Hotel Don Prestige w Poznaniu

v  Restauracja Kresowiak w Warszawie

v  Restauracja Antica w Warszawie

v  Firma Healthy Lifestyle serwująca Catering Dietetyczny

v  Klub Fryzjersko ? Kosmetyczny Novy w Olkuszu

A to już wiesz?  Malediwy ? Podwodne Hity Taniego Podróżowania cz. 2

Każdy lokal gastronomiczny, usługowy lub hotel które chcą chce dołączyć do grona ?Dobrych Miejsc? i wspierać działania na rzecz dzieci opuszczonych i osieroconych dzieci dodatkowych informacji mogą uzyskać na stronie: http://www.sos-wd.org/dobre-miejsce.html

Źródło SOS Wioski Dziecięce. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy