Wiadomości branżowe

Linie Emirates zatrudnią w 2015 r. ponad 11 tysięcy nowych pracowników

Stronę rekrutacyjną przewoźnika odwiedza ponad milion osób miesięcznieDubaj, 11 lutego 2015 r.: W nadchodzącym roku Grupa Emirates, w skład której wchodzą linie Emirates i dnata, planuje zatrudnić w swoich oddziałach ponad 11 tysięcy nowych pracowników ze względu na przewidywany globalny rozwój firmy.Tym samym przewiduje się, że do marca 2016 r. liczba

Stronę rekrutacyjną przewoźnika odwiedza ponad milion osób miesięcznie

Dubaj, 11 lutego 2015 r.: W nadchodzącym roku Grupa Emirates, w skład której wchodzą linie Emirates i dnata, planuje zatrudnić w swoich oddziałach ponad 11 tysięcy nowych pracowników ze względu na przewidywany globalny rozwój firmy.

Tym samym przewiduje się, że do marca 2016 r. liczba pracowników Grupy wzrośnie o sześć procent. Około połowy nowo zatrudnionych osób stanowić będzie personel pokładowy linii Emirates, który na stałe mieszka w Dubaju. Przygotowując się do poszerzenia swojej floty o ponad 20 nowych samolotów w tym roku, linie pozyskują talenty do pracy w dziale ds. operacji lotniczych, projektów, obsługi lotniskowej, a także do pełnienia funkcji zarządczych.

Spółka dnata, która obecnie działa w 90 miastach w 38 krajach, również poszukuje uzdolnionych pracowników do rozwijającego się zespołu, w szczególności do działów ds. obsługi naziemnej, projektów i rozwoju działalności.

Wykwalifikowani kandydaci wiedzą, że mogą liczyć na pracę w wielonarodowym i wielokulturowym zespole, a także na ogromne możliwości rozwoju zawodowego w stabilnym i prosperującym przedsiębiorstwie. Nasza marka, sukcesy i stabilność finansowa oraz perspektywy rozwoju  ? wszystko to sprawia, że Grupa Emirates jest atrakcyjnym pracodawcą dla najbardziej uzdolnionych na globalnym rynku pracy. Właśnie dlatego każdego miesiąca otrzymujemy tysiące zgłoszeń od kandydatów z całego świata, którzy pragną dołączyć do naszego zespołu ? powiedział Abdulaziz Al Ali, wiceprezes ds. zasobów ludzkich w Grupie Emirates.

Obecnie pracuje dla nas ponad 75 tysięcy osób w Dubaju i na całym świecie. Ponad 12 tysięcy spośród nich pracuje w Grupie od ponad 10 lat, a niemal 3 tysiące podjęło pracę u nas ponad 20 lat temu. To najlepiej świadczy o tym, jakim pracodawcą jesteśmy i co możemy zaoferować.

Do grona personelu pokładowego linii Emirates należy obecnie ponad 500 Polaków. Przewoźnik kontynuuje rekrutację w Polsce i już zaplanował kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się 23 marca o godz. 9:00 w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (ul. Jana Heweliusza 22). 

A to już wiesz?  Pierwsze półrocze ze wzrostami

W 2014 r. do linii Emirates napłynęły za pośrednictwem Internetu 483 944 podania o pracę na ponad 2 tys. różnych stanowisk z ponad 227 krajów.  Ponadto przewoźnik otrzymuje średnio 1,5 tys. zapytań w sprawie pracy na swoich stronach w portalach społecznościowych.

Portal rekrutacyjny Grupy, emirates.com/careers, odwiedza każdego miesiąca ponad milion kandydatów z całego świata. Poszukują oni tam ofert pracy, ustawiają powiadomienia o interesujących ich ogłoszeniach, a także przesyłają dokumenty aplikacyjne. Większość użytkowników strony pochodzi z ZEA, Indii, Wielkiej Brytanii i USA.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Emirates. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy