Hotele

Jedni uwielbiają lato i upalnie dni, inni uciekają przed słońcem i wysokimi temperaturami

Świeradów Zdrój, 28 lipca 2014 Letnie atrakcje w Malinowym Dworze Jedni uwielbiają lato i upalnie dni, inni uciekają przed słońcem i wysokimi temperaturami. Jednak każdy

Świeradów Zdrój, 28 lipca 2014

Letnie atrakcje w Malinowym Dworze

Jedni uwielbiają lato i upalnie dni, inni uciekają przed słońcem i wysokimi temperaturami. Jednak każdy chce choć na chwilę odetchnąć od pracy i codziennych obowiązków podczas wakacyjnego wypoczynku. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował letnie atrakcje zarówno dla jednych, jak również drugich.

Sportowe atrakcje
Atrakcje wewnątrz obiektu to oferta dla gości, którzy niekoniecznie lubią przebywać na słońcu, kiedy z nieba leje się żar. Niewątpliwym atutem Malinowego Dworu jest bogate zaplecze sportowe: siłownia i sala fitness oraz oferta zajęć ruchowych, takich jak gimnastyka wodna, pilates, zumba czy joga, prowadzonych w klimatyzowanych pomieszczeniach. W upalne dni goście mogą także skorzystać ze strefy wellness: basenu z systemem hydromasaży, świata saun czy zewnętrznego jacuzzi.

Regenerujące SPA
Do lata przystosowana jest również oferta SPA w hotelu. Panie mogą skorzystać z zabiegów przygotowujących skórę do kąpieli słonecznych, np. zabiegu wzmacniającego ? Complex C firmy Babor. To witaminowa pielęgnacja rewitalizująco-odmładzająca, która intensywnie nawilża, koi i wygładza. Wartościowy kompleks witaminowy wspiera procesy odnowy skóry.

Odprężające masaże
W upalne dni każdemu przyda się także odprężenie w formie masażu. To doskonały sposób na pozbycie się fizycznego i psychicznego zmęczenia organizmu oraz przyjemna i pozytywnie wpływająca na zdrowie forma wypoczynku. Do najpopularniejszych masaży zaliczamy: klasyczny, antycellulitowy oraz relaksacyjny. Jednym z najbardziej odprężających jest masaż dźwiękiem mis, który przepływa przez komórki ciała, delikatnie je masując i wprowadzając w wibracje.

Na łonie natury
Gościom pragnącym spędzić czas na świeżym powietrzu Malinowy Dwór zapewnia z kolei szereg atrakcji na zewnątrz. Mogą oni skorzystać z zajęć nordic walking, wybrać się na wycieczkę rowerową trasami Single Track, a także wycieczkę pieszą lub samochodową w towarzystwie doświadczonego pilota. Atrakcją sportową dla osób preferujących bycie na zewnątrz w upalnie dni będzie również kort tenisowy.

A to już wiesz?  Hotele Accor są gotowe na wakacyjne przyjęcie najmłodszych gości

A także?
Dla swoich gości Malinowy Dwór przygotowuje także wieczorne koncerty w kawiarni czy weekendy tematyczne w SPA. Obiekt przystosowany jest również do potrzeb małych dzieci, które w upalne dni nie powinny zbyt długo przebywać na zewnątrz. Pokój zabaw jest miejscem, w jakim mogą spędzić czas na wspaniałej zabawie.
Więcej wiedz na temat oferty Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór znaleźć można na stronie http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor.

Dodatkowe informacje
Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której rozpoczęcie planowane jest w 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę ?Jakość Roku? oraz wyróżnienie od redakcji magazynu ?Forbes? wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Malinowy_Dwór_Masaż-001-2014-07-28 _ 20_48_55-80

Malinowy_Dwór_Basen-002-2014-07-28 _ 20_48_37-80
Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy