Wiadomości branżowe

Best Western z czwartym hotelem na Pomorzu

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Teaser

Już 16 września do największej na świecie rodziny hotelowej Best Western dołączy kolejny hotel zlokalizowany w województwie pomorskim. BEST WESTERN PLUS Business Faltom to jednocześnie piąty obiekt w Polsce oferujący podwyższony standard sieci. Ostateczny koszt inwestycji wyniósł ponad 15 mln zł.

BEST WESTERN PLUS Business Faltom to już czwarty hotel na Pomorzu, który pomyślnie przeszedł audyt sieci, dzięki czemu 16 września br. stanie się oficjalnym członkiem rodziny Best Western. Obiekt położony jest w znakomitej lokalizacji. Od obwodnicy Trójmiasta dzieli go jedynie 2 km, natomiast od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Rębiechowie niespełna 25 km.  

Trzygwiazdkowy hotel udostępnia 40 dwuosobowych pokoi oraz 6 apartamentów. Wszystkie wyposażono w łazienkę z wanną, 32 calowy telewizor LCD z funkcją multimedialną, bezpłatny dostępem do bezprzewodowego Internetu, lodówkę, sejf oraz biurko do pracy. Dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi przygotowano Klub Malucha, a w pokojach dodatkowe udogodnienia: łóżeczko, przewijak, a nawet specjalne zabezpieczenia kontaktów udostępniane na życzenie.

Goście biznesowi mają możliwość korzystania z 2 klimatyzowanych, nowoczesnych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Największa z nich obejmuje powierzchnię 350 m2 i mieści ponad 200 osób. W najbliższych dniach do użytku zostanie oddana także część SPA składająca się z dużego jacuzzi, sauny suchej, infra sauny, łaźni parowej oraz strefy wypoczynkowej. Już teraz można za to zrelaksować się grając w bilard bądź tenis stołowy w części rozrywkowej obiektu lub skorzystać z hotelowej wypożyczalni rowerów i sprzętu do Nordic Walking.

– Przystąpienie do sieci Best Western to dla nas ważny moment. Dostęp do międzynarodowego systemu rezerwacyjnego daje nam możliwość dotarcia do nowej grupy gości. Budując ofertę chcieliśmy wyróżnić się niezwykle atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Koszt wynajęcia pokoju 1-osobowego ze śniadaniem, zestawem powitalnym w pokoju, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz monitorowanym parkingiem kształtuje się już od 189 zł/dobę – mówi Tomasz Falkowski, inwestor oraz właściciel obiektów grupy Faltom.

A to już wiesz?  Europejskie miasta, w których dzieci nie będą się nudzić

BEST WESTERN PLUS Business Faltom to już piąty obiekt sieci w Polsce działający w kategorii PLUS, oznaczającej hotele funkcjonujące pomiędzy standardem Best Western a kategorią PREMIER.

– Rozwój bazy obiektów BEST WESTERN PLUS jest dla nas niezmiernie ważny. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom gości pragniemy zapewnić im naprawdę wysoki i sprawdzony standard. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż w niespełna rok od otwarcia pierwszego hotelu BEST WESTERN PLUS w Polsce, oferujemy już aż 5 takich obiektów – dodaje Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę.

Dzięki rozbudowie oferty Best Western w Polsce członkowie programu lojalnościowego Best Western Rewards mają możliwość korzystania z coraz większej liczby obiektów.

– Best Western Rewards to jeden z najbardziej rozbudowanych programów lojalnościowych na świecie, cieszący się zaufaniem już ponad 12 milionów aktywnych członków. Tym ważniejszy jest dla nas fakt, że coraz więcej z nich to również goście hoteli Best Western w Polsce ? podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu.

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo ? marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

Źródło Best Western Hotels Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy